Higiena dla małej i dużej gastronomii

01-02-2024

Skuteczna dezynfekcja powierzchni z SEPTYSAN SR oraz SEPTYSAN SR LINGETTE

Szybka i bardzo wygodna dezynfekcja powierzchni z użyciem impregnowanych chusteczek lub gotowego do użytku płynu.

Niezależnie czy podajesz kawę czy serwujesz posiłki, #czystość i #higiena gwarantują komfort i dobre samopoczucie twoje oraz twoich klientów. Szczególnie w ostatnich latach, kiedy względy sanitarne stoją na pierwszym miejscu, bardzo ważna jest prawidłowa dezynfekcja.

Zarówno w niewielkiej kawiarni, jak i w profesjonalnej restauracji doskonale sprawdzą się wygodne w stosowaniu impregnowane chusteczki do dezynfekcji SEPTYSAN SR LINGETTE oraz gotowy do użytku płyn SEPTYSAN SR w poręcznym dozowniku 750 ml ze spryskiwaczem.

Warto mieć je pod ręką!

Chusteczki SEPTYSAN SR LINGETTE, jak i płyn SEPTYSAN SR zawierają roztwór dezynfekujący do kontaktu z żywnością, bez spłukiwania. Oba produkty pozwalają na sprawne i łatwe użycie. Z ich pomocą błyskawicznie zdezynfekujemy ręce, a także wszelkie powierzchnie wymagające szybkiego odkażenia: blaty, tace, sztućce, elementy urządzeń oraz wyposażenie służące do przygotowywania i serwowania napojów i dań.

SEPTYSAN SR LINGETTE oraz SEPTYSAN SR mają szerokie spektrum dezynfekcji – działają bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo.

Skorzystaj i miej już zawsze na wyposażeniu swojej kawiarni, baru, restauracji.

Zapraszamy do zakupu