Przyjemny zapach buduje atmosferę pracy

12-10-2023

Estetyczne odświeżacze powietrza w biurze.

Jakość powietrza w miejscu, gdzie długo przebywamy, a szczególnie gdzie pracujemy ma bardzo duże znaczenie. Przyjemny zapach poprawia nastrój i podnosi estetykę wnętrza. 

W przestrzeni biurowej, gdzie znajduje się kilka osób wykonujących np. statyczną pracę przy komputerze, bardzo ważna jest dobra wentylacja i regularne wietrzenie. Stała wymiana powietrza pozwala na lepszą koncentrację i wydajność - myśli nam się wtedy lepiej, sprawniej wykonujemy różne czynności wymagające procesów intelektualnych.
Brak świeżego powietrza powoduje z kolei znużenie, dekoncentracje, często też bóle głowy.

Czynnikiem, który potęguje te doznania, dodatkowo niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie i wydajność w pracy może być też nieprzyjemny zapach, który po dłuższym czasie może wywołać dyskomfort, rozdrażnienie i brak skupienia.

Warto zadbać o przyjazną zapachem atmosferę w pracy

Świeży przyjemny zapach wokół buduje miły nastrój. Zmysł powonienia bowiem jest jednym z najbardziej czułych. W biurach i miejscach publicznych dobrze jest zatem zadbać o subtelne, miłe wrażenie zapachowe. Odświeżacze zapachowe z linii Curve doskonale wpisują się w tę potrzebę, nadając otoczeniu estetyczną nutę zapachową (lawendową, melonową, owocu mango czy zapachu kwiatu bawełny).

Ze względu na wygodny sposób montażu mogą być umieszczone w nawet trudno dostępnych miejscach. Curve emituje subtelny świeży zapach nawet 30 dni, jest więc wydajny, doskonale nadaje się do nowoczesnych przestrzeni biurowych.

Zadbaj o środowisko pracy - wypełnij je zapachem, a poczujesz różnicę.